درباره ی ما


clash-of-clans-clan-wars-title-screen-1024x7681 clash-of-clans-clan-wars-title-screen-1024x7681-درباره ی ما

 

هدف ما ؟ و چرا ما؟

میتویند سرگذشت سایت و اینکه چرا تصمیم گرفتیم اصلا سایت بزنیم رو تو این صفحه به طور کامل بخونید و هر چند روزی ممکنه اپ هم میشه بنابراین یادتون نره به ما سربزنید و مارو از نظرات گرمتون محروم نکنید.

 

Untitled-1 Untitled-1-درباره ی ما

کلش اف کلز 98 و یا به اختصار کوک 98 (COC98) نام سایتی کامالا تخصصی در باره ی کلش اف کلز شما میتونید اطلاعات کامل و سرگذشت ساخت این بازیو در اینجا بخونید.

بعد از اینکه هر روز سایت های ایرانی و خارجی و کانال مختلف یوتوبو سرچ میکردم و با دیدن ویدیو و کلیپ های مختلف بازی و بروز بودن همیشه اخبار بازی و افزایش سطح اطلاعات خودم از بازی تصمیم گرفتم اون هارو هم به طور صادقانه در اختیار شما بزارم.

از خودتون میپرسید صادقانه ؟!بله! صادقانه! این روزا که بازار کلش داغه همه سعی میکنن ازش ماهی بگیرن و هرکسی به نحوی و مطمعنم که شما کاربران دوست داشتنی و عزیز هیچی از اون نمیدونید از رباتی که سازنده اون گفته اقا دوست عزیز این ربات متن بازه و کاملا کاملا رایگانه و میتونه هرکسی از اون استفاده کنه و یا حتی اون اون تغییراتی انجام بده که حالا بعضی از سایت ها که درست نیست نامسی ازشون برده بشه دارن این رباتو با قیمت های بسیار بالایی میفروشن و حتی خودم شخصا دیدم این رباتو دارن ماهیانه میفروشن .. از این که بگذریم و به اصل برسیم مطالبی هس که اگر گفته بشه در سطح نت و عموم میتونید واقعا از بازی لذت ببریو و طعم حرفه ای بودن و بازی و واقعی رو بچشید  مثلا اینکه تا قبل اپدیت میتونستید خیلی خیلی راحت برید چمپیون یا حتی تایتان ! خیلی از مپ ها و استراتژی ها و روش هایی که هیج کجا ازش حرفی برده نمیشه و یا اطلاعات غلظ ! میدن رو میتونید تو سایت ما با کمال احترام و صداقت مشاهده کنید . از اون جایی که منم مثل شما معتاد دی : بازی هستم مطمعنم میتونیم همو بهتر و بیشتر درک کنیم و میدونم به نیاز دارید و چه نکاتی رو لازمه تا همیشه اپدیت نگه دارید و بدونید.و همیشه منابع خودمو و سایت رو از منابع خارجی یوتیوب و منابع پارسی بروز نگه میدارم تا از هیچ مطلبی در سایت دریغ نشه !

این فقط بخشی از گفته های من برای تاسیس سایت به امید روزی که وقت کنم و کامل ترش کنم. D:

با ما همراه باشید ..

باتشکر کوک نود و هشت